Forum - kobiecy punkt widzenia

Pełna wersja: Mocny komputer domowy. Jaki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Padł mi główny komputer w domu i potrzebuję coś na szybko kupić. Przede wszystkim interesuje mnie laptop, bo często podróżuje i musze mieć wszystko pod ręką. Przeglądałem komputery Della z serii Precision i zrobiły na mnie wrażenie mocą, ale także interesuje mnie Lenovo, które wypada lepiej cenowo. Co lepiej kupić?
Używam Lenovo ThinkPad X1 Carbon i piekniejszego komputera nie miałam nigdy w rękach. Pięknie wykonany i cieniutki. Jednym słowem cudo. Jeśli chcesz mieć komputer właśnie na wyjazdy, który prezentuje się profesjonalnie i elegancko to Carbon będzie strzałem w 10.
A oglądałeś może ThinkPady T540p? Łap link- mct-sklep.pl/thinkpad-t540p-c4561.html . Jak na komputer domowy maszyna z i7 na pokładzie i 8GB RAM będzie super. Tak o nim pisze bo mój brat ma taką wersję i bardzo sobie chwali. Ewentualnie można też brać w ciemno T450 czyli taką bardziej biurową wersję poprzedniego: mct-sklep.pl/thinkpad-t-c4545.html również mżna wybrac fajną wersję z i3 i 4GB która będzie w sam raz do domowego użytku. Tam masz wszystkie z serii T więc jest w czym przebierać.
Przekierowanie