Forum - kobiecy punkt widzenia

Pełna wersja: Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój były mąż i ja rozstaliśmy się kilka miesięcy temu, ponieważ nie łączyło już nas nic oprócz dziecka. Stwierdziliśmy, że lepiej jest dogadać się na własną rękę, aniżeli opowiadać o swoim życiu przed sądem. Przez pierwsze dwa miesiące płacił bez zarzutu, jakoś się dogadywaliśmy, a teraz ignoruje mnie i potrzeby naszego synka, którego muszę przecież utrzymać. Czuję, że bez prawnika sobie nie poradzę.
Źle zrobiłaś, powinnaś w takiej sytuacji pójść do sądu i wywalczyć takie alimenty, że nie brakowałoby Wam niczego.
Nic straconego, możesz teraz wnieść taki pozew. Wówczas Twój były mąż będzie musiał zapłacić zaległe alimenty, a Twój prawnik wywalczy Wam takie alimenty, na jakie zasługujecie!
Ja korzystałem z pomocy prawnika z Zielonej Góry. Strona internetowa kancelarii mieści się pod linkiem: kancelaria-szewczyk.pl, zaś na stronie: kancelaria-szewczyk.pl/o_mnie możesz przeczytać, co oferuje ten konkretny prawnik i w jakich sprawach się specjalizuje. Sprawy alimentów należą do tych, którymi zajmuje się prawnik.
Bez prawnika sobie nie poradzisz, także znalezienie odpowiedniej kancelarii to dobra droga. A Twój były mąż jest wobec Ciebie bardzo nie w porządku.
Dziękuję, wiem gdzie jest ta kancelaria, ulica na której się znajduje, jest mi znajoma.
Przekierowanie