Forum - kobiecy punkt widzenia

Pełna wersja: Jaką firmę przeprowadzkową z Warszawy polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemacie wiara! Przeprowadzam się z centrum naszej stolicy na jej obrzeża Smile Poszukujęwięc jakiejś dobrej firmy przeprowadzkowej, która zna się na sprawnym transporcie, co polecacie?
Wszystko zależy, jakich usług oczekujesz.
W zasadzie oprócz transportu, to przydałoby się, żeby też chłopaki ponosili. Wiadomo, że nie zrzucę wszystkiego na ich barki, ale jednak pomoc w noszeniu mebli, kartonów z różnymi rzeczami by się przydała. Ja w najbliższym czasie nie mam nikogo, kogo mógłbym ściągnąć do pomocy.
Uuu to panie… zabulisz jak za zboże. Nie lepiej poczekać, aż jakiś znajomy będzie w stanie Ci pomóc?
Heh.. może mógłbym, ale jednak już nie mogę się doczekać, aż wypocznę od tego nieustannego hałasu centrum. Niektórzy się tu pchają, a ja totalnie tego nie rozumiem.
Wiesz, centrum oferuje dużo więcej niż obrzeża, ale to już Twoja sprawa Wink Słuchaj, ja swojego czasu przeprowadzałam się w drugą stronę. Też szukałam w Warszawie firm przeprowadzkowych, które przewiozą moje klamoty za w miarę niewielką cenę. Nie było łatwo, ale koniec końców się udało. Jak chcesz się dowiedzieć więcej o tej firmie, to zobacz sobie na stronę http://transport-warszawa.com/o-nas/. Masz tam wszystko o nich napisane.
Hm… wyglada to interesująco. Ale wiesz… to że pisza, że dbają o to, by nic nie było obite, to jedno, a jak to wygląda faktycznie? Masz już doświadczenie, więc powiedz, rzeczywiście wszystko dotarło w stanie nienaruszonym?
Wszystkie moje rzeczy porządnie zabezpieczyli przed transportem. Szklany stół to okleili nawet folią, żeby nie był nawet ryski i nie było. Nawet nie zauważyłam jakichś obtłuczeń na meblach, a jestem dosyć skrupulatna przy sprawdzaniu takich rzeczy. Myślę więc, że bez obawy możesz na nich postawić. Wink
A jak długo trwała przeprowadzka?
Wiesz… u mnie wyrobili się w jeden dzień. Nie wiem, czy to ja tak mało rzeczy miałam, czy oni tak zwinni są Tongue Ale generalnie poszło im to bardzo szybko. Nie powiem Ci w godzinach, bo trochę czasu minęło od momentu, jak się przenosiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie