Forum - kobiecy punkt widzenia

Pełna wersja: Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Otóż przenieśliśmy naszą firmę do nowej siedziby. Wiadomo, zaadaptowanie się w nowym miejscu nie jest łatwe, a dodatkowo jeszcze trzeba zainwestować w szereg nowych sprzętów. Mianowicie w tym momencie nam najbardziej brakuje dobrego sprzętu do sali konferencyjnej. Wcześniej to była mała klitka, gdzie wystarczył prosty rzutnik i dwa głośniczki, teraz to ejst pomieszczenie na około 200 osób, więc dużo większa, jak poprzednie. Wobec tego poszukujemy profesjonalnego sprzętu, który będzie należycie spełniać swoje funkcje. Gdzie coś takiego dostanę w Warszawie?
Polecam, żebyś po głośniki wybrał się do jakiegoś sklepu muzycznego. Zazwyczaj tam się dostaje najlepsze sprzęty. Wiadomo, będzie też potrzebny wzmacniacz, cała konsola. A po rzutnik to do jakiegoś komputerowego.
Hm, chyba nie czuję się tak mocny, by samemu wybierać takie sprzęty. Wolałbym już jakieś gotowe rozwiązania pod salę konferencyjną.
Hejka! Zajrzyj sobie pod ten adres http://www.providio.pl/kompleksowe-wypos...yjnych.php. Pod nim znajdziesz firmę, która zajmuje się wyposażaniem sal konferencyjnych w Warszawie, ale też chyba i w innych miastach. Stosują nowoczesne rozwiązania sprzętowe. My mamy od nich wszystkie urządzenia i dzięki temu każda konferencja jest udana (zapewne powiecie, że dużo zależy od prowadzących, ale niezawodny sprzęt jest nie mniej ważny).
Ja się z tym jak najbarziej zgadzam, że żeby konferencja była dobra, to musi być i dobry sprzęt. U nas na tej mniejszej salce, jak padała elektronika, to ewentualnie dało się jszcze bez niej prowadzić, ale obecnie to już mi się w głowie nie mieści. A powiedz, masz do nich jakiś kontakt bezpśredni? Zawsze wolę porozmawiać z człowiekiem, niż czytać ofertę.
Jasne, rozumiem, wystarczy, że wciśniesz sobie ten odnośnik: http://www.providio.pl/kontakt.php. Tam masz i numery telefonu, jak i e-mail i adres samej firmy. Sama doskonale rozumiem, że takie rzeczy najlepiej jest po prostu ugadywać osobiście.
No właśnie, rozmawia się z człowiekiem i co nieco można jeszcze dopiąć. Tak czy inaczej jestem bardzo wdzięczny za podpowiedzi i pozdrawiam Smile
Cieszę się, że mogłam pomóc Wink Również pozdrawiam.
Przekierowanie