Forum - kobiecy punkt widzenia

Pełna wersja: Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy uważacie, że w sklep Nike to dobre miejsce na zakupy sportowego sprzętu? Mam kilku znajomych, którzy często tam właśnie kupują, ale wole spytać w szerszym gronie.
Ja twierdzę, że sklep Nike to jedno z najlepszym miejsc dla fanów aktywnego sportu. Piszę aktywnego, bo są przecież jeszcze bierni, którzy wolą oglądać niże uprawiać Smile)) Ja bardzo często robię zakupy na https://ctxsport.com/sklep/nike/, gdzie wiem, że zostane dobrze obsłużony.
Zgadzam się, bardzo dobry sklep z bardzo dobrymi cenami. A co najważniejsze to w sklepie jest zawsze wiele nowości produktowych, któych w sklepach stacjonarnych zawsze brakuje, albo pojawiają się z opóźnieniem.
Sklep jest mi znany, chociaż ja akurat do aktywnych sportowców nie należę, ale aktywna ogólnie jestem. Kupowała ostatnio tam buty ZX Flux opinie oczywiście najpierw poczytałam. Szkoda, że tak późno udało mi się na nie trafić, bo okazuje się, że wiele osób nosi ZX Flux opinie oczywiście są jak najbardziej zachęcające do zakupów. Jakby ktos chcial to ja właśnie polecam.
Przekierowanie