Forum - kobiecy punkt widzenia
Mocny komputer domowy. Jaki? - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Luźne Gadki (/dzial-luzne-gadki)
+--- Dział: Komputery i internet (/dzial-komputery-i-internet)
+--- Wątek: Mocny komputer domowy. Jaki? (/w-mocny-komputer-domowy-jaki)

Mocny komputer domowy. Jaki? - Młotkowy - 03-10-2016 05:45 PM

Padł mi główny komputer w domu i potrzebuję coś na szybko kupić. Przede wszystkim interesuje mnie laptop, bo często podróżuje i musze mieć wszystko pod ręką. Przeglądałem komputery Della z serii Precision i zrobiły na mnie wrażenie mocą, ale także interesuje mnie Lenovo, które wypada lepiej cenowo. Co lepiej kupić?

Mocny komputer domowy. Jaki? - Renatka1983 - 03-10-2016 06:39 PM

Używam Lenovo ThinkPad X1 Carbon i piekniejszego komputera nie miałam nigdy w rękach. Pięknie wykonany i cieniutki. Jednym słowem cudo. Jeśli chcesz mieć komputer właśnie na wyjazdy, który prezentuje się profesjonalnie i elegancko to Carbon będzie strzałem w 10.

Mocny komputer domowy. Jaki? - beduin - 03-10-2016 08:02 PM

A oglądałeś może ThinkPady T540p? Łap link- mct-sklep.pl/thinkpad-t540p-c4561.html . Jak na komputer domowy maszyna z i7 na pokładzie i 8GB RAM będzie super. Tak o nim pisze bo mój brat ma taką wersję i bardzo sobie chwali. Ewentualnie można też brać w ciemno T450 czyli taką bardziej biurową wersję poprzedniego: mct-sklep.pl/thinkpad-t-c4545.html również mżna wybrac fajną wersję z i3 i 4GB która będzie w sam raz do domowego użytku. Tam masz wszystkie z serii T więc jest w czym przebierać.