Forum - kobiecy punkt widzenia
Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Gadki na poważne tematy (/dzial-gadki-na-powazne-tematy)
+--- Dział: Kontrowersyjne tematy (/dzial-kontrowersyjne-tematy)
+--- Wątek: Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów (/w-szukam-prawnika-z-zielonej-gory-ktory-specjalizuje-sie-w-sprawach-alimentow)

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - EWAngarda - 12-30-2016 11:47 AM

Mój były mąż i ja rozstaliśmy się kilka miesięcy temu, ponieważ nie łączyło już nas nic oprócz dziecka. Stwierdziliśmy, że lepiej jest dogadać się na własną rękę, aniżeli opowiadać o swoim życiu przed sądem. Przez pierwsze dwa miesiące płacił bez zarzutu, jakoś się dogadywaliśmy, a teraz ignoruje mnie i potrzeby naszego synka, którego muszę przecież utrzymać. Czuję, że bez prawnika sobie nie poradzę.

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - lyciaa - 12-30-2016 12:20 PM

Źle zrobiłaś, powinnaś w takiej sytuacji pójść do sądu i wywalczyć takie alimenty, że nie brakowałoby Wam niczego.

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - Norman - 12-30-2016 12:42 PM

Nic straconego, możesz teraz wnieść taki pozew. Wówczas Twój były mąż będzie musiał zapłacić zaległe alimenty, a Twój prawnik wywalczy Wam takie alimenty, na jakie zasługujecie!

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - Ranny_Ptaszek - 12-30-2016 03:00 PM

Ja korzystałem z pomocy prawnika z Zielonej Góry. Strona internetowa kancelarii mieści się pod linkiem: kancelaria-szewczyk.pl, zaś na stronie: kancelaria-szewczyk.pl/o_mnie możesz przeczytać, co oferuje ten konkretny prawnik i w jakich sprawach się specjalizuje. Sprawy alimentów należą do tych, którymi zajmuje się prawnik.

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - RichardIII - 12-30-2016 03:16 PM

Bez prawnika sobie nie poradzisz, także znalezienie odpowiedniej kancelarii to dobra droga. A Twój były mąż jest wobec Ciebie bardzo nie w porządku.

Szukam prawnika z Zielonej Góry, który specjalizuje się w sprawach alimentów - EWAngarda - 12-30-2016 05:47 PM

Dziękuję, wiem gdzie jest ta kancelaria, ulica na której się znajduje, jest mi znajoma.