Forum - kobiecy punkt widzenia
Wypożyczę samochód - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Luźne Gadki (/dzial-luzne-gadki)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Wypożyczę samochód (/w-wypozycze-samochod)Wypożyczę samochód - Młotkowy - 02-01-2017 09:31 AM

Cześć. Sprzedałem niedawno swoje auto. Chciałem kupić lepsze, ale muszę jeszcze trochę dozbierać. Jeszcze przez jakiś czas mi zejdzie. Szykuje się jednak wyjazd, z którego nie chciałbym rezygnować. To tylko kilka dni. Czy moglibyście polecić mi dobrą wypożyczalnię, która jest niedroga i ma fajne auta?


Wypożyczę samochód - EWAngarda - 02-01-2017 11:28 AM

Witaj. Cóż mogłabym ci doradzić. Jak na kilka dni to może pożycz od bliskich. Ja tak robiłam. Z tym ze ja swoje auto rozbiłam. Jak musiałam wyjechać pożyczałam od ojca. Jakoś dał się przekonać. Życzę powodzenia w negocjowaniu.


Wypożyczę samochód - Norman - 02-01-2017 01:12 PM

Witam serdecznie. Nie ma co pożyczać od rodziny, są wypożyczalnie, które mają super ceny i mają fajne auta. Powinieneś sobie sprawdzić ofertę tej firmy http://wypozyczalnia-borexpo.pl/. Ma wiele pozytywnych opinii. Wypożyczają auta nawet za rezerwacją. Z resztą na ich stronie jest dostępny kontakt.


Wypożyczę samochód - lyciaa - 02-01-2017 02:56 PM

Hejka. Ja także mogę doradzić ci ich, też wypożyczałam. Mają firmę w Poznaniu. Fajne auta na stanie. Nie są tak jak to niektórzy uważają, wyjeżdżone, są w dobrym stanie. Myślę, że na parę dni na pewno zarezerwujesz coś odpowiedniego do siebie. Dużo nie zapłacisz.


Wypożyczę samochód - słonowodna - 02-01-2017 04:04 PM

Witam. Ja w sumie też poszukuję dobrej firmy, która zechciałaby wypożyczyć samochód na trochę. Nasz niestety się zepsół, mechanik mówi że nie ma sensu go naprawiać, lepiej ze złomować. Auto nie jest nowe, wiec chyba tak zrobimy, ale nas też czeka wyjazd, dlatego już teraz się rozglądam. Jeśli pozwolisz przejrzę sobie ich ofertę. Wybacz, że się wtrąciłam.


Wypożyczę samochód - wieszak - 02-01-2017 06:04 PM

W tej wypożyczalni mają sporo samochodów, więc na pewno się pomieścicie, nawet jak we dwoje zamówicie auto w jednym czasie. Nie ma co się bać. A ceny są rzeczywiście dobre.