Forum - kobiecy punkt widzenia
Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Gadki na poważne tematy (/dzial-gadki-na-powazne-tematy)
+--- Dział: Życie na poważnie (/dzial-zycie-na-powaznie)
+--- Wątek: Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? (/w-gdzie-mozna-znalezc-panele-trojwymiarowe)Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? - Ranny_Ptaszek - 04-05-2017 12:02 PM

Dzień dobry. Od niedawna interesują mnie innowacyjne panele trójwymiarowe na ścianę. Czy wiecie, gdzie można je znaleźć w dobrej cenie?


Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? - wieszak - 04-05-2017 01:52 PM

Polecam firmę opisującą swoją działalność na stronie internetowej zddesign.eu/, gdyż produkuje ona wysokiej jakosci panele trójwymiarowe, które sprzedaje w dobrej cenie klientom z całej Polski, a także z zagranicy. Posiada bogatą ofertę wzorów, które wpisują się w różne gusta użytkowników.


Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? - Młotkowy - 04-05-2017 04:07 PM

Ja także polecam tę własnie firmę oferującą gipsowe panele w różne wzory. Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu pochodzące z oferty zddesign.eu/panele-scienne/gipsowe-panele-dekoracyjne/ panele dekoracyjne inspirowane naturalnymi materiałami, tzn. drewnem oraz kamieniem. Są to panele wykonane z wysokiej jakości gipsu, które świetnie naśladują strukturę drewna oraz kamienia i betonu.


Gdzie można znaleźć panele trójwymiarowe? - Ranny_Ptaszek - 04-05-2017 05:39 PM

No to ja najprawdopodobniej również skorzystam z oferty rekomendowanej przez Was firmy. Być może zdecyduję się na panele imitujące drewno, chociaż zastanawiam się też nad nowoczesnymi mozaikami z sześciokąta.