Forum - kobiecy punkt widzenia
Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Luźne Gadki (/dzial-luzne-gadki)
+--- Dział: Elektronika i technika (/dzial-elektronika-i-technika)
+--- Wątek: Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? (/w-gdzie-znajde-w-warszawie-wyposazenie-sal-konferencyjnych)Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - Ranny_Ptaszek - 05-25-2017 08:14 AM

Witam! Otóż przenieśliśmy naszą firmę do nowej siedziby. Wiadomo, zaadaptowanie się w nowym miejscu nie jest łatwe, a dodatkowo jeszcze trzeba zainwestować w szereg nowych sprzętów. Mianowicie w tym momencie nam najbardziej brakuje dobrego sprzętu do sali konferencyjnej. Wcześniej to była mała klitka, gdzie wystarczył prosty rzutnik i dwa głośniczki, teraz to ejst pomieszczenie na około 200 osób, więc dużo większa, jak poprzednie. Wobec tego poszukujemy profesjonalnego sprzętu, który będzie należycie spełniać swoje funkcje. Gdzie coś takiego dostanę w Warszawie?


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - wieszak - 05-25-2017 10:41 AM

Polecam, żebyś po głośniki wybrał się do jakiegoś sklepu muzycznego. Zazwyczaj tam się dostaje najlepsze sprzęty. Wiadomo, będzie też potrzebny wzmacniacz, cała konsola. A po rzutnik to do jakiegoś komputerowego.


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - Ranny_Ptaszek - 05-25-2017 01:30 PM

Hm, chyba nie czuję się tak mocny, by samemu wybierać takie sprzęty. Wolałbym już jakieś gotowe rozwiązania pod salę konferencyjną.


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - samiczka - 05-25-2017 04:23 PM

Hejka! Zajrzyj sobie pod ten adres http://www.providio.pl/kompleksowe-wyposazenie-sal-konferencyjnych.php. Pod nim znajdziesz firmę, która zajmuje się wyposażaniem sal konferencyjnych w Warszawie, ale też chyba i w innych miastach. Stosują nowoczesne rozwiązania sprzętowe. My mamy od nich wszystkie urządzenia i dzięki temu każda konferencja jest udana (zapewne powiecie, że dużo zależy od prowadzących, ale niezawodny sprzęt jest nie mniej ważny).


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - Ranny_Ptaszek - 05-25-2017 05:49 PM

Ja się z tym jak najbarziej zgadzam, że żeby konferencja była dobra, to musi być i dobry sprzęt. U nas na tej mniejszej salce, jak padała elektronika, to ewentualnie dało się jszcze bez niej prowadzić, ale obecnie to już mi się w głowie nie mieści. A powiedz, masz do nich jakiś kontakt bezpśredni? Zawsze wolę porozmawiać z człowiekiem, niż czytać ofertę.


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - samiczka - 05-25-2017 07:00 PM

Jasne, rozumiem, wystarczy, że wciśniesz sobie ten odnośnik: http://www.providio.pl/kontakt.php. Tam masz i numery telefonu, jak i e-mail i adres samej firmy. Sama doskonale rozumiem, że takie rzeczy najlepiej jest po prostu ugadywać osobiście.


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - Ranny_Ptaszek - 05-25-2017 07:26 PM

No właśnie, rozmawia się z człowiekiem i co nieco można jeszcze dopiąć. Tak czy inaczej jestem bardzo wdzięczny za podpowiedzi i pozdrawiam Smile


Gdzie znajdę w Warszawie wyposażenie sal konferencyjnych? - samiczka - 05-25-2017 08:11 PM

Cieszę się, że mogłam pomóc Wink Również pozdrawiam.