Forum - kobiecy punkt widzenia
Jaka jest cena za badania wody? - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Gadki na poważne tematy (/dzial-gadki-na-powazne-tematy)
+--- Dział: Praca, szkoła i nauka (/dzial-praca-szkola-i-nauka)
+--- Wątek: Jaka jest cena za badania wody? (/w-jaka-jest-cena-za-badania-wody)Jaka jest cena za badania wody? - Młotkowy - 09-21-2017 08:29 AM

Witajcie. Potrzebuję informacji na temat analizy wody i ewentualnych bakterii. Czy ktoś z Was wykonywał kiedyś coś takiego?


Jaka jest cena za badania wody? - 100krotka - 09-21-2017 11:28 AM

My z mężem regularnie robimy na naszej działce badania wody cena za ich wykonanie wcale nie jest taka wysoka, a może zaoszczędzić problemów związanych ze zdrowiem. Zazwyczaj pobieramy próbki, a później wysyłamy je do firmy: https://www.zbadamywode.pl/, która przeprowadza różnorodne badania. My najczęściej decydujemy się na podstawową analizę mikrobiologiczną.


Jaka jest cena za badania wody? - kwietniowapanna - 09-21-2017 12:54 PM

Czy to rzeczywiście jest wiarygodne? W sensie ta firma? Chciałabym też to zlecić komuś, ale żeby to miało rzeczywisty efekt.


Jaka jest cena za badania wody? - apolinary84 - 09-21-2017 03:52 PM

Oczywiście, że tak. Na ich stronie masz napisane: wykonujemy mikrobiologiczne badania H2O, co oznacza, że dokonują analizy, czy w wodzie pojawiają się bakterii coli. Są też dostępne poszerzone analizy. Na stronie internetowej: www.zbadamywode.pl/jakie-badanie-wybrac/ przeczytasz o rodzajach dostępnych badań, które oferuje firma i będziesz mógł wybrać takie dla siebie.


Jaka jest cena za badania wody? - Młotkowy - 09-21-2017 06:52 PM

W takim razie bardzo wam wszystkim dziękuję za rady.