Forum - kobiecy punkt widzenia
Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Luźne Gadki (/dzial-luzne-gadki)
+--- Dział: Babskie sprawy (/dzial-babskie-sprawy)
+--- Wątek: Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. (/w-szukam-mineralow-dla-kobiet-w-ciazy)Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Zabiegana - 01-15-2018 04:11 AM

Dzień dobry forowicze kochani, i uwaga uwaga pierwszy raz zadaje pytanie na tym forum, które niewątpliwie jest moim ulubionym w calutkim internecie i nie, nie podlizuje się poprostu mówię jak jest, ale przejdę już do meritum mojego pytania czyli tego z czym tutaj przychodzę. Jestem w 2 miesiącu ciązy w sumie jakiś tydzień temu sie o tym dowiedziałam więc wciąz się nie przyzwyczaiłam, ale żeby nie było jestem podekscytowana tylko po prostu jeszcze, to do mnie nie dotarło, a wiec z tego podowodu szukam jakis mienralow, ktore powinna brac kobieta w ciazy i, które może wy stosowaliści i moglibyście mi polecić.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Rea - 01-15-2018 06:45 AM

Hejka i gratulacje, ah pamiętam kiedy to ja byłam w pierwszej ciąży aż zazdroszczę jaka, to radość jest normalnie nie do uwierzenia. Mi pani ginekolog już na pierwszej wizycie poleciła brać jakieś witaminki, ale ja tak od początku to niezbyt się stosowałąm, ale pozniej kupilam omegamed dla kobiet w ciaży i bardzo sobie chwalę.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Zabiegana - 01-15-2018 08:00 AM

Dziękuje bardzo Smile oki poczytam o tych witaminkach, a powiedziałabyś mi może gdzie to zakupiłaś, bo sama rozumiesz dziecko w drodze wiec patrze teraz na kase i na, to ile wydaje wiec zalezy mi tez na tym zeby moze internetowo kupic no, bo tak też jest taniej, ale pewna nie jestem.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - EWAngarda - 01-15-2018 10:36 AM

Ja swoje minerały dla kobiet w ciąży kupowałam z tej stronki internetowej: aptekamini.pl/category/mama-i-kobieta-w-ciazy-witaminy-i-mineraly to znaczy, to tak właściwie jest apteka tylko, że internetowowa więc naprawdę wiele rzeczy możesz kupić tam dużo taniej niz w takiej tradycyjnej stacjonarnej aptece.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Zabiegana - 01-15-2018 01:22 PM

Dziękuję Ci na pewno stronę tej apteki przeglądne bo wiele razy mam coś do kupienia w aptece i szukam jakies na miescie i zapewne w 90 procentach przeplacam.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - prawolubna - 01-15-2018 03:24 PM

A ja z kolei stosowałam solgar witaminy i minerały plenatarne dla kobiet w ciąży i matek karmiących i wiem, że jest to jeden z najdroższych preparatów tego typu, ale tez jest warta swojej ceny z uwagi na naprawdę doskonale dzialanie jakie przejawia wiec ja jestem zachwycona ich dzialaniem.


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - Zabiegana - 01-15-2018 03:55 PM

Co nie co już o nich słyszałam gdzie je kupiłaś?


Szukam minerałów dla kobiet w ciąży. - prawolubna - 01-15-2018 05:06 PM

w tej samej aptece co koleżanka. Innej bym nie wybrała bo apteka MINI ma naprawdę duży wybór i konkurencyjne ceny. Sama sprawdź Smile