Forum - kobiecy punkt widzenia
Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? - Wersja do druku

+- Forum - kobiecy punkt widzenia (http://www.silwia.pl)
+-- Dział: Luźne Gadki (/dzial-luzne-gadki)
+--- Dział: Dla sportsmenów i sportsmenek (/dzial-dla-sportsmenow-i-sportsmenek)
+--- Wątek: Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? (/w-czy-sklep-nike-to-dobry-sklep-dla-biegaczy)Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? - Zabiegana - 04-29-2019 01:37 PM

Czy uważacie, że w sklep Nike to dobre miejsce na zakupy sportowego sprzętu? Mam kilku znajomych, którzy często tam właśnie kupują, ale wole spytać w szerszym gronie.


Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? - Młotkowy - 04-29-2019 01:48 PM

Ja twierdzę, że sklep Nike to jedno z najlepszym miejsc dla fanów aktywnego sportu. Piszę aktywnego, bo są przecież jeszcze bierni, którzy wolą oglądać niże uprawiać Smile)) Ja bardzo często robię zakupy na https://ctxsport.com/sklep/nike/, gdzie wiem, że zostane dobrze obsłużony.


Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? - ArcanuM - 04-29-2019 02:41 PM

Zgadzam się, bardzo dobry sklep z bardzo dobrymi cenami. A co najważniejsze to w sklepie jest zawsze wiele nowości produktowych, któych w sklepach stacjonarnych zawsze brakuje, albo pojawiają się z opóźnieniem.


Czy sklep Nike to dobry sklep dla biegaczy? - kwietniowapanna - 04-29-2019 04:41 PM

Sklep jest mi znany, chociaż ja akurat do aktywnych sportowców nie należę, ale aktywna ogólnie jestem. Kupowała ostatnio tam buty ZX Flux opinie oczywiście najpierw poczytałam. Szkoda, że tak późno udało mi się na nie trafić, bo okazuje się, że wiele osób nosi ZX Flux opinie oczywiście są jak najbardziej zachęcające do zakupów. Jakby ktos chcial to ja właśnie polecam.